StartOfertaStrony internetowe › Strony FLEXI

Strony FLEXI

Strony internetowe o maksymalnej elastyczności. Tworzenie stron internetowych w oparciu o nasze autorskie oprogramowanie noszące nazwę FLEXI.

To rozwiązanie zalecamy klientom, którym zależy na maksymalnej elastyczności witryny. Nie zależy im natomiast na możliwości prostej samodzielnej aktualizacji jej treści i struktury. Obsługa tego typu witryn wymaga wiedzy z zakresu języków programowania stron.

Witryny internetowe tego typu nie mają żadnych ograniczeń co do struktury, budowy oraz umiejscowienia dodatkowych elementów jak video, animacje, mapy online, formularze itp.

Aktualizacje najlepiej zlecić MKDES. Może je również wykonać inna osoba, posiadająca wiedzę z zakresu języków programowania stron internetowych.

Pod nazwą Oprogramowanie Stron Internetowych FLEXI mamy na myśli witrynę:

  • o budowie modułowej - pozwalająca na szybką rozbudowę i przebudowę w przyszłości;
  • wykorzystującą szablony - w której warstwa prezentacyjna (wygląd) jest oddzielony od treści, zmieniając wygląd nie musimy edytować zawartości poszczególnych podstron;
  • przyjazną wyszukiwarkom – oprogramowanie strony posiada mechanizmy przyjazne SEO (SEO Friendly) pozwalające łatwo optymalizować stronę dla uzyskania jak najlepszych pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych, w tym przede wszystkim w Google;
  • zgodną ze standardami – wynikowy kod witryny jest zgodny ze standardami wyznaczonymi przez międzynarodowe konsorcjum W3C (niezauważalny szczegół dla laika, mówiący o jakości wykonanej witryny internetowej);
  • zoptymalizowaną do druku – drukowana jest treść podstrony, bez zbędnych w tym wypadku graficznych elementów wyglądu, co oszczędza materiały eksploatacyjne;
  • rozwojową – w której w prosty i szybki sposób można wdrożyć dodatkowe elementy, jak galerie, formularze, animacje Flash, filmy video, pokazy zdjęć, banery.

Witryny w technologii FLEXI wykonujemy w oparciu o własne oprogramowanie, które posiada czytelną strukturę i prostą budowę.

Zlecając usługę wykonania witryny internetowej do MKDES klient może liczyć na kompleksową obsługę oraz Pakiet usług darmowych.

Przykładowe strony

Poniżej kilka przykładów stron FLEXI wykonanych przez naszą firmę.

Zobacz inne, wybrane realizacje witryn internetowych wykonanych przez naszą firmę.Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem usług do MKDES i chcesz dowiedzieć się więcej,
prosimy abyś zapoznał się z działem Pytania i odpowiedzi

Firma Oferta Portfolio Klienci Kontakt
Marek Kmiecik MKDES
Wiewiórczyn ul. Rzemieślników 1, 98-100 Łask k/Łodzi
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.pl
GG: 1833622
Skype: mkdes.kmiecik
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach
W ramach usługi Pozycjonowanie zapewniamy uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarkach.
Tysiące odwiedzin miesięcznie - Twoja strona musi na ciebie zarabiać. więcej »
Projektowanie stron internetowych
Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie projektowania stron internetowych.
Oferujemy dobre ceny oraz wysokiej jakości projekty graficzne. Projektowanie stron internetowych opieramy na własnym oprogramowaniu stron FLEXI lub popularnym systemie CMS Joomla.
więcej »
Strony www CMS, Blogi
Łatwe tworzenie stron internetowych dla każdego. Samodzielnie twórz swoją stronę internetową. Łatwa obsługa i ogromne możliwości zapewni Joomla - najlepszy system CMS na świecie i Wordpress - najlepszy blog. System CMS to tworzenie stron internetowych we własnym zakresie.
więcej »
Tworzenie sklepów internetowych
Sklep internetowy seoNetShop. Nasze autorskie oprogramowanie sklepu internetowego. Zapewniamy utrzymanie, wsparcie i pomoc w rozwoju handlu w sieci internet. Zapewniamy tworzenie sklepów internetowych zoptymalizowanych dla wyszukiwarek internetowych.
więcej »Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem usług do MKDES, prosimy abyś zapoznał się z działem
FAQ - pytania i odpowiedzi


Wybierz adres w sieci
Twojej strony internetowej. domeny »


Pomoc i poradniki


FAQ - pytania i odpowiedzi


Wybierz serwer wirtualny na Swoją stronę internetową lub pocztę. Umieszczaj zdjęcia, filmy, galerie, muzykę. hosting »
mkdes.pl © 2004-2013

BEZPIECZNA USŁUGA: nie pobieramy zaliczek, płatność po wykonaniu zlecenia !!!

Obsługujemy głównie klientów z miejscowości: Łódź i województwo łódzkie.