StartFAQ › Zakładanie stron internetowych

Zakładanie stron internetowych

Chcesz mieć swoją własną stronę WWW i nie wiesz od czego zacząć? Dlatego stworzyliśmy ten przewodnik, który krok po kroku przedstawia jak przebiega zakładanie stron internetowych. Opisujemy w nim proces tworzenia strony internetowej.

Zakładanie stron internetowych należy jest jedną z naszych podstawowych usług. Wszystkie opisane tutaj etapy wykonujemy podczas realizacji zlecenia, konsultując wszystko z klientem i doradzając najlepsze rozwiązania.

Krok 1 - Wybór domeny

Czyli adresu internetowego naszej strony. To jeden z najważniejszych momentów całym procesie. Tutaj musimy zdecydować czy chcemy by nasz adres internetowy kojarzył się wyłącznie z naszą firmą, czy może z branżą, w której działamy. Klient może wybierać spośród klikudziesięciu rodzajów domen, ale najbardziej popularnym jest ten z końcówką ".pl". Rejestrowana przez nas domena jest wyłączną własnością klienta. Zobacz nasz cennik domen.

Krok 2 - Wybór hostingu

Aby mieć miejsce na stworzenie strony internetowej musimy pomyśleć o odpowiednim pakiecie hostingowym. W zależności od tego czy będziemy tworzyć małą stronę, blog, sklep internetowy, czy portal musimy posiadać miejsce na pliki strony oraz pocztę email. Nasi klienci mogą wybierać spośród czterech pakietów hostingowych.

Krok 3 - Wybór technologii

W zależności od posiadanych umiejętności możemy zdecydować się na jedną z dwóch technologii, na jakich opieramy działanie stron. Maksymalną elastyczność uzyskamy budując stronę na technologii FLEXI. Aktualizacja i rozbudowa tak zbudowanej strony wymaga wiedzy z zakresu programowania. Ze względu na szybkość aktualizacji i niski ich koszt jest to idealne rozwiązanie, jeśli będziemy zlecać aktualizacje. Budując stronę w oparciu o CMS zyskamy wysoką elastyczność a do aktualizacji i rozbudowy wystarczająca jest wiedza z obsługi oprogramowania CMS zawarta w prostej instrukcji. Naszym klientom oferujemy projektowanie stron CMS oraz projektowanie stron FLEXI. Więcej informacji o wyborze rodzaju technologii znajdą państwo na stronie pt. projektowanie stron internetowych.

Krok 4 - Wybór rozwiązań dodatkowych

Aby zapewnić maksymalną funkcjonalność serwisu dostosowaną do potrzeb klienta i osób odwiedzających stronę, proponujemy dodatkowe elementy, które dobrze jest wykorzystać na stronie. Sondy, formularze, kanały RSS, formularze kontaktowe, skrypty do efektownej prezentacji zdjęć i innych informacji, to wszystko uatrakcyjnia serwis i sprawia, że jest bardziej przyjazny dla internauty.

Krok 5 - Projekt graficzny strony

W zależności od wymagań i wielkości budżetu proponujemy wykonanie indywidualnego projektu graficznego serwisu lub oferujemy wybór gotowego szablonu strony.

Krok 6 - Wykonanie strony

Mając już domenę, hosting, ustalone rozwiązania dodatkowe oraz wykonany projekt graficzny strony możemy przystąpić do wykonania serwisu. Wdrażamy wszystkie rozwiązania, kodujemy serwis i oddajemy go jako w pełni działającą i funkcjonującą stronę internetową.

Krok 7 - Strona zrobiona i co dalej?

Strony przez nas wykonane posiadają wszelkie mechanizmy, które mogą się przydać w kolejnym etapie rozwoju serwisu internetowego. Mamy tu na myśli promocję strony w internecie. Po wykonaniu strony klient może zlecić nam prowadzenie promocji strony poprzez jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach, reklamę kontekstową czy linki sponsorowane.

- - - - - - -

Zobacz czym różni się profesjonalne tworzenie stron internetowych od amatorskiego.

- - - - - - -

Zobacz także najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat naszych usług zawarte w dziale FAQ - pytania i odpowiedzi.

Firma Oferta Portfolio Klienci Kontakt
Marek Kmiecik MKDES
Wiewiórczyn ul. Rzemieślników 1, 98-100 Łask k/Łodzi
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.pl
GG: 1833622
Skype: mkdes.kmiecik
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach
W ramach usługi Pozycjonowanie zapewniamy uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarkach.
Tysiące odwiedzin miesięcznie - Twoja strona musi na ciebie zarabiać. więcej »
Projektowanie stron internetowych
Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie projektowania stron internetowych.
Oferujemy dobre ceny oraz wysokiej jakości projekty graficzne. Projektowanie stron internetowych opieramy na własnym oprogramowaniu stron FLEXI lub popularnym systemie CMS Joomla.
więcej »
Strony www CMS, Blogi
Łatwe tworzenie stron internetowych dla każdego. Samodzielnie twórz swoją stronę internetową. Łatwa obsługa i ogromne możliwości zapewni Joomla - najlepszy system CMS na świecie i Wordpress - najlepszy blog. System CMS to tworzenie stron internetowych we własnym zakresie.
więcej »
Tworzenie sklepów internetowych
Sklep internetowy seoNetShop. Nasze autorskie oprogramowanie sklepu internetowego. Zapewniamy utrzymanie, wsparcie i pomoc w rozwoju handlu w sieci internet. Zapewniamy tworzenie sklepów internetowych zoptymalizowanych dla wyszukiwarek internetowych.
więcej »Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem usług do MKDES, prosimy abyś zapoznał się z działem
FAQ - pytania i odpowiedzi


Wybierz adres w sieci
Twojej strony internetowej. domeny »


Pomoc i poradniki


FAQ - pytania i odpowiedzi


Wybierz serwer wirtualny na Swoją stronę internetową lub pocztę. Umieszczaj zdjęcia, filmy, galerie, muzykę. hosting »
mkdes.pl © 2004-2013

BEZPIECZNA USŁUGA: nie pobieramy zaliczek, płatność po wykonaniu zlecenia !!!

Obsługujemy głównie klientów z miejscowości: Łódź i województwo łódzkie.